Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX ALC 2/1-G/R Samonivelační křížový čárový laser
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX ALC 2/1-G/R Samonivelační křížový čárový laserSkladem7 248 Kč/ ks5 990 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX ALC 2/1-G/R Samonivelační křížový čárový laser
- Jednotlivě spínatelné horizontální a vertikální laserové linky
- Speciální antireflexní skla zajišťují čisté a vysoce přesné laserové linky
- Zelená laserová dioda
- Zelená laserová linka je jasnější v zobrazení a lépe čitelnější i za zhoršených světelných podmínek.
- Zvyšuje pracovní dosah z 50 metrů, s přijímačem až na 70 metrů
- Samonivelace
- Optický varovný signál při překročené oblasti samonivelace
- Vypínatelná samonivelace
- Jednoduchá obsluha
- Integrovaný Li-polymer akumulátor
- Aretace pro přepravu
- 1/4" závit pro stativ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Počet horizontálních linií | 1 Ks |
|---|---|
| Počet vertikálních linií | 1 Ks |
| Viditelnost horizontální linie | 110 ° |
| Viditelnost vertikální linie | 110 ° |
| Třída laseru | 2 |
| Max. pracovní dosah | 50 m |
| Max. pracovní dosah s přijímačem | 70 m |
| Přesnost | ± 0,3 mm |
| Rozsah samonivelace | 4 ° |
| Doba provozu | 10 h |
| Teplotní rozsah | -5 - +50 °C |
| Třída ochrany | IP 54 |
| Zdroj napájení | Integrovaný akumulátor |
| Rozměry dxšxv | 57 x 96 x 96,5 mm |
| Hmotnost | 0,36 kg |
OBSAH DODÁVKY
- ALC 2/1-G/R (509833) laser
- 1× WB-M/S 1/4 ALC-Basic (428167) Stěnový držák laseru
- 1× USB-kabel
- 1× USB-dobíjecí zařízení
- 1× Přepravní vak
Zboží zařazeno v kategoriích










