Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
- Úvod
- LASERY, STATIVY, MĚŘÍCÍ PŘÍSTROJE
- FLEX ALC 3/1-G/R křížový čárový laser + LKS 65-170 F 1/4 stativ
FLEX ALC 3/1-G/R křížový čárový laser + LKS 65-170 F 1/4 stativ
- Novinka
- Akce

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX ALC 3/1-G/R křížový čárový laser + LKS 65-170 F 1/4 stativSkladem10 031 Kč/ ks8 290 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX ALC 3/1-G/R křížový čárový laser + LKS 65-170 F 1/4 stativ
- S jednou horizontální a dvěma vertikálními laserovými linkami v úhlu 90 ° plus olovnice (červený laserový bod), jednotlivě ovladatelné
- Funkce olovnice
- Speciální antireflexní skla zajišťují čisté a vysoce přesné laserové linky
- Zelená laserová dioda
- Zelená laserová linka je jasnější v zobrazení a lépe čitelnější i za zhoršených světelných podmínek.
- Zvyšuje pracovní dosah z 50 metrů, s přijímačem až na 70 metrů
- Samonivelace
- Optický varovný signál při překročené oblasti samonivelace
- Vypínatelná samonivelace
- Jednoduchá obsluha
- Aretace pro přepravu
- Integrovaný Li-polymer akumulátor
- 1/4" závit pro stativ
- Ideální pro zakládání konstrukcí
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Počet horizontálních linií | 1 Ks |
|---|---|
| Počet vertikálních linií | 2 Ks |
| Viditelnost horizontální linie | 110 ° |
| Viditelnost vertikální linie | 110 ° |
| Funkce Lot | Ano |
| Třída laseru | 2 |
| Max. pracovní dosah | 20 m |
| Max. pracovní dosah s přijímačem | 70 m |
| Přesnost | 0,3 / Lot 0,6 mm |
| Teplotní rozsah | -5 - +50 °C |
| Zdroj napájení | Integrovaný akumulátor |
| Rozměry dxšxv | 60 x 112 x 126 mm |
| Hmotnost | 0,53 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× WB-M/S 1/4 ALC-Basic (428167)
- 1× USB-kabel
- 1× USB-dobíjecí zařízení
- 1× Přepravní vak
- 1x Stativ
Zboží zařazeno v kategoriích













