- Úvod
- NÁŘADÍ FLEX
- FLEX ALC 3/360-G/R 10.8 Set aku čárový laser 360°
FLEX ALC 3/360-G/R 10.8 Set aku čárový laser 360°
- Novinka

- Kompletní specifikace
FLEX ALC 3/360-G/R 10.8 Set aku čárový laser 360°Skladem20 558 Kč/ ks16 990 Kč bez DPH
FLEX ALC 3/360-G/R 10.8 Set aku čárový laser 360°, Verze: s kufrem, nabíječkou a 1x baterií 2.5 Ah
- S jednou horizontální a dvěma vertikálními 360° laserovými liniemi, jednotlivě spínatelnými
- Paprsky svírají úhel 90°a umožňují rychlé zaměření a montáž
- Funkce olovnice, vertikální body křížení jsou automaticky její patou
- Speciální antireflexní skla zajišťují čisté a vysoce přesné laserové linky
- Zelená laserová linka je jasnější v zobrazení a lépe čitelnější i za zhoršených světelných podmínek.
- Pracovní dosah až 100 metrů, s přijímačem až 120 metrů
- Samonivelace
- Optický varovný signál při překročené oblasti samonivelace
- Samonivelační funkce s možností vypnutí, takže je možné používat laserový svazek také ručně
- 3 stupně regulace svítivosti, výběr dle světlosti okolního prostředí nebo stavu baterie. Stupeň 1 pro provoz s přijímačem
- Ochrana proti prachu a stříkající vodě
- 1/4" a 5/8" závity pro stativ
- Díky vertikální a horizontální nivelaci se nejlépe hodí pro vnitřní stavby, pro ustavení dveří, oken, stavebních a bytových prvků, kladení dlaždicových zrcadel atd. a pro nejrůznější aplikace na staveništích
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 10,8 V akumulátory
| Počet horizontálních linií | 1 Ks |
|---|---|
| Počet vertikálních linií | 2 Ks |
| Viditelnost horizontální linie | 360 ° |
| Viditelnost vertikální linie | 360 ° |
| Třída laseru | 2 |
| Max. pracovní dosah | 100 m |
| Max. pracovní dosah s přijímačem | 120 m |
| Přesnost | ± 0,3 mm |
| Rozsah samonivelace | 4 ° |
| Doba provozu | 12 h |
| Teplotní rozsah | -10 - +40 °C |
| Třída ochrany | IP 54 |
| Zdroj napájení | Aku-systém |
| Napětí akumulátoru | 10,8 V |
| Rozměry dxšxv | 152 x 88 x 130 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 0,8 kg |
Balení obsahuje:
1x ALC 3/360-G/R 10.8 Laser
1x laserový cílový terčík a zaměřovací brýle 1x univerzální držák laseru
1x nabíječka CA 10.8
1x akumulátor 2,5 Ah AP 10.8/2.5
1x přepravní kufřík L-BOXX® 136















