Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
- Úvod
- SÍŤOVÉ NÁŘADÍ 230V
- Satinýrky
- FLEX BBE 14-3 110 Set, Kartáčovací bruska TRINOXFLEX
FLEX BBE 14-3 110 Set, Kartáčovací bruska TRINOXFLEX

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX BBE 14-3 110 Set, Kartáčovací bruska TRINOXFLEXdo 3 dnů25 640 Kč/ ks21 190 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX BBE 14-3 110 Set, Kartáčovací bruska TRINOXFLEX
- Originální příruba s rychlospojkou pro výměnu systémových brusných nástavců na satinování, pásové broušení trubek a na kartáčování
- Kartáčový nástavec s odnímatelným ochranným krytem a koncovkou Ø 32 mm pro bezprašnou práci. Včetně postranního dorazu pro satinování úzkých materiálů a docílení rovnoměrného obrazu po broušení
- Výměna brusných nástrojů bez nářadí pomocí patentovaného rychlo-výměnného systému
- Pro bezprašnou práci v oblasti opracování kovů a ušlechtilé oceli. Rovněž na kartáčování, strukturování a čištění dřevěných povrchů
- Šestinásobná mikroprocesorová elektronika: předvolba otáček, udržování konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, pozvolný rozběh, ochrana proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, ochrana proti přetížení a kontrola teploty
- Kompletně zalitý díl elektroniky chrání proti poškození způsobeným prachem. 3-násobná ochrana vinutí redukuje opotřebení motoru a prodlužuje jeho životnost
- Aretace vřetene
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 1400 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 880 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Počet otáček na prázdno | 1000 - 3500 1/min |
| Průměr kartáče | 120 mm |
| Šířka kartáče | 100 mm |
| Upnutí nástroje kartáčové brusky | 19 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 335 x 190 x 210 mm |
| Hmotnost | 2,9 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× BB 110 (461555) Brusný nástavec na kartáčování
- 1× BW-NY D110/85 P46 (465135) Nylonový kartáč
- 1× BW-S D100/85 (465178) Mosazný drátěný kartáč
- 1× TK-L 238 (414093) Přepravní kufr L-BOXX®
- 1× TKE BBE (451991) Vložka do kufříku
Zboží zařazeno v kategoriích













