Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
- Úvod
- SÍŤOVÉ NÁŘADÍ 230V
- Ostatní stroje
- FLEX BHW 1549 VR, Vrtačka pro slepé díry s integrovaným přívodem vody, s PRCD ochranným spínačem
FLEX BHW 1549 VR, Vrtačka pro slepé díry s integrovaným přívodem vody, s PRCD ochranným spínačem

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX BHW 1549 VR, Vrtačka pro slepé díry s integrovaným přívodem vody, s PRCD ochranným spínačemdo 3 dnů24 914 Kč/ ks20 590 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX BHW 1549 VR, Vrtačka pro slepé díry s integrovaným přívodem vody, s PRCD ochranným spínačem
- Optimální chlazení diamantových vrtáků integrovaným přívodem vody skrz pohonnou hřídel
- Mosazná rychlospojka pro jednoduché připojení hadice na vodu
- Použitelné také s vodní tlakovou nádobou
- Pro ruční provoz nebo použití v našich vrtacích stojanech BD 6 nebo BD 18
- Mikroprocesorová elektronika: s udržováním konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, ochranou proti přetížení a předvolbou otáček nastavitelnou ovládacím kolečkem
- Proudový ochranný spínač PRCD: integrován v kabelu
- Aretace vřetene
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 1200 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 700 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Upnutí nástroje jádrové vrtačky | M 14 |
| Počet otáček na prázdno | 3500 - 10000 1/min |
| Max. průměr vrtání | 16 mm |
| Průměr upínacího krčku | 53 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 345 x 110 x 190 mm |
| Hmotnost | 3,3 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× Ramínkové držadlo, černé, GB-K M8 AL (236934)
- 1× Jednostranný klíč, SW 17 (106461)
- 1× Ochrana proti stříkání vody (255171)
- 1× TK-L 238 (414093) Přepravní kufr L-BOXX®
- 1× TKE BHW 1549/BED (455318)
Zboží zařazeno v kategoriích











