- Šestinásobná mikroprocesorová elektronika: předvolba otáček, udržování konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, pozvolný rozběh, ochrana proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, ochrana proti přetížení a kontrola teploty
- Jedinečný nástavec s rychlospojkou na beznástrojovou výměnu čtyř systémových nástavců pro satinování a pásové broušení trubek, na broušení s pásovým pilníkem nebo bruskou na koutové svary
- Výměna brusných nástrojů bez nářadí pomocí patentovaného rychlo-výměnného systému
- Kompletně zalitý díl elektroniky chrání proti poškození způsobeným prachem. 3-násobná ochrana vinutí redukuje opotřebení motoru a prodlužuje jeho životnost
- Aretace vřetene
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 1400 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 880 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Počet otáček na prázdno | 1000 - 3500 1/min |
| Max. průměr nástroje | 125 mm |
| Max. šířka nástroje | 100 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Typ kabelu | Červená zástrčka |
| Hmotnost | 2,1 kg |














