Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
- Úvod
- SÍŤOVÉ NÁŘADÍ 230V
- Pásové brusky
- FLEX BRE 14-3 125 Set, Bruska na pásové broušení trubek TRINOXFLEX v sadě
FLEX BRE 14-3 125 Set, Bruska na pásové broušení trubek TRINOXFLEX v sadě

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX BRE 14-3 125 Set, Bruska na pásové broušení trubek TRINOXFLEX v sadědo 3 dnů35 199 Kč/ ks29 090 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX BRE 14-3 125 Set, Bruska na pásové broušení trubek TRINOXFLEX v sadě
- Šestinásobná mikroprocesorová elektronika: předvolba otáček, udržování konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, pozvolný rozběh, ochrana proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, ochrana proti přetížení a kontrola teploty
- Originální příruba s rychlospojkou pro výměnu systémových brusných nástavců na satinování a pásové broušení trubek
- Kompletně zalitý díl elektroniky chrání proti poškození způsobeným prachem. 3-násobná ochrana vinutí redukuje opotřebení motoru a prodlužuje jeho životnost
- Výměna brusného pásu: rychle a bez nástrojů
- Rozměry brusného pásu: 760 x 40 mm
- Kvalitní brusné rameno: z lehkého kovu se 2 vodícími kladkami. Pro optimální obepnutí trubek do max. 270°
- Aretace vřetene
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 1400 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 880 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Rychlost pásu | 3,5 - 10 m/sec |
| Počet otáček na prázdno | 1000 - 3500 1/min |
| Délka pásu | 760 mm |
| Šířka pásu | 40 mm |
| Vhodné pro max. průměr trubky | 125 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 520 x 160 x 220 mm |
| Hmotnost | 3,6 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× BR 125 (433470) Brusný nástavec na pásové broušení trubek
- 1× 760x40 SU-S600 (326917) Leštící pás
- 1× 760x40 SU-S1500 (326933) Leštící pás
- 1× 760x40 ME-A240 VE3 (326879) Brusný pás MESHFLEX
- 1× 760x40 ME-A400 VE3 (326852)Brusný pás MESHFLEX
- 5× 760x40 CR-P80 VE10 (326739) Brusný pás CORUFLEX
- 5× 760x40 CR-P120 VE10 (326755) Brusný pás CORUFLEX
- 5× 760x40 CR-P240 VE10 (434914) Brusný pás CORUFLEX
- 1× TK-L 238 (414093) Přepravní kufr L-BOXX®
- 1× TKE BSE/BRE14-3 (433918) Vložka do kufříku
Zboží zařazeno v kategoriích












