Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
- Úvod
- SÍŤOVÉ NÁŘADÍ 230V
- Pásové brusky
- FLEX BRE 8-4 INOX Set, Pásová bruska na trubky a pásový pilník TRINOXFLEX v sadě
FLEX BRE 8-4 INOX Set, Pásová bruska na trubky a pásový pilník TRINOXFLEX v sadě

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX BRE 8-4 INOX Set, Pásová bruska na trubky a pásový pilník TRINOXFLEX v sadědo 3 dnů31 327 Kč/ ks25 890 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX BRE 8-4 INOX Set, Pásová bruska na trubky a pásový pilník TRINOXFLEX v sadě
- Šestinásobná mikroprocesorová elektronika: předvolba otáček, udržování konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, pozvolný rozběh, ochrana proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, ochrana proti přetížení a kontrola teploty
- Jedinečný beznástrojový systém výměny nástavců pro satinování, pásové broušení trubek a pilování
- Kompletně zalitý díl elektroniky chrání proti poškození způsobeným prachem. 3-násobná ochrana vinutí redukuje opotřebení motoru a prodlužuje jeho životnost
- Výměna brusného pásu: rychle a bez nástrojů
- Rozměry brusného pásu: 533 x 4 - 30 mm
- Kvalitní brusné rameno: z lehkého kovu se 2 vodícími kladkami. Pro optimální obepnutí trubek do max. 270°
- Aretace vřetene
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 800 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 425 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Rychlost pásu | 3 - 8 m/sec |
| Počet otáček na prázdno | 1400 - 4000 1/min |
| Délka pásu | 533 mm |
| Šířka pásu | 4/9/30 mm |
| Vhodné pro max. průměr trubky | 50 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 320 x 210 x 195 mm |
| Hmotnost | 2,6 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× BR 50 (459585) Brusný nástavec na pásové broušení trubek
- 1× BF 140 (459593) Nástavec pásového pilníku
- 1× BR 30 Set (459607) Sada výměnných rolí
- 2× 533x4 ZI-P60 VE10 (303615) Brusný pás ZIRCOFLEX
- 2× 533x4 ZI-P120 VE10 (303623) Brusný pás ZIRCOFLEX
- 2× 533x9 ZI-P60 VE10 (257105) Brusný pás ZIRCOFLEX
- 2× 533x9 ZI-P120 VE10 (257102) Brusný pás ZIRCOFLEX
- 2× 533x30 ZI-P60 VE10 (255328) Brusný pás ZIRCOFLEX
- 2× 533x30 ZI-P120 VE10 (255329) Brusný pás ZIRCOFLEX
- 1× 533x9 ME-A240 VE3 (318663) Brusný pás MESHFLEX
- 1× 533x30 ME-A240 VE3 (318647) Brusný pás MESHFLEX
- 1× Postranní držadlo, červené, GS-K M8 (194034)
- 1× Klíč na vnitřní šestihran, SW 4 (102229)
- 1× Klíč na vnitřní šestihrany, SW 5 (115460)
- 1× Klíč na vnitřní šestihrany, SW 6 (104167)
- 1× TK-L 136 (414085) Přepravní kufr L-BOXX®
- 1× TKE BRE 8-4/ FBE 8-4 (457337) Vložka do kufříku
Zboží zařazeno v kategoriích










