- Šestinásobná mikroprocesorová elektronika: předvolba otáček, udržování konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, pozvolný rozběh, ochrana proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, ochrana proti přetížení a kontrola teploty
- Originální příruba s rychlospojkou pro výměnu systémových brusných nástavců na satinování a pásové broušení trubek
- Nástavec pro satinování libovolně stavitelný, umožňující práci až do rohů, vhodný i pro úzké válce, včetně paralelního dorazu
- Výměna brusných nástrojů bez nářadí pomocí patentovaného rychlo-výměnného systému
- Kompletně zalitý díl elektroniky chrání proti poškození způsobeným prachem. 3-násobná ochrana vinutí redukuje opotřebení motoru a prodlužuje jeho životnost
- Přestavitelný ochranný kryt: pro brusné nástroje do Ø 125 mm
- Aretace vřetene
- Na opracování různých materiálů, pro satinování, strukturování, leštění, kartáčování, hlazení, odrezování, odstraňování svarů z oceli a ušlechtilé oceli
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 1400 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 880 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Průměr kartáče | 125 mm |
| Šířka kartáče | 100 mm |
| Počet otáček na prázdno | 1000 - 3500 1/min |
| Upnutí nástroje kartáčové brusky | 19 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 320 x 210 x 195 mm |
| Hmotnost | 2,9 kg |















