- Šestinásobná mikroprocesorová elektronika: předvolba otáček, udržování konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, pozvolný rozběh, ochrana proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, ochrana proti přetížení a kontrola teploty
- Jedinečný beznástrojový systém výměny nástavců pro satinování, pásové broušení trubek a pilování
- Nástavec na satinování variabilně stavitelný, umožňuje práci s úzkými válci až do okrajů, včetně paralelního dorazu
- Výměna brusných nástrojů bez nářadí pomocí patentovaného rychlo-výměnného systému
- Kompletně zalitý díl elektroniky chrání proti poškození způsobeným prachem. 3-násobná ochrana vinutí redukuje opotřebení motoru a prodlužuje jeho životnost
- Přestavitelný ochranný kryt: pro brusné nástroje do Ø 125 mm
- Aretace vřetene
- Na opracování různých materiálů, pro satinování, strukturování, leštění, kartáčování, hlazení, odrezování, odstraňování svarů z oceli a ušlechtilé oceli
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 800 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 425 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Průměr kartáče | 125 mm |
| Šířka kartáče | 50 mm |
| Počet otáček na prázdno | 1400 - 4000 1/min |
| Upnutí nástroje kartáčové brusky | 19 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 320 x 210 x 195 mm |
| Hmotnost | 2,3 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× BS 50 (459577) Satinovací brusný nástavec
- 1× Klíč na vnitřní šestihran, SW 4 (102229)











