Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
- Úvod
- NÁŘADÍ FLEX
- FLEX CF 18.0/230, Aku ventilátor 18,0 V
FLEX CF 18.0/230, Aku ventilátor 18,0 V
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX CF 18.0/230, Aku ventilátor 18,0 VSkladem3 497 Kč/ ks2 890 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX CF 18.0/230, Aku-ventilátor 18,0 V
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- Plynulá regulace množství vzduchu
- Pozvolný rozběh
- Flexibilní při použití díky háků, příruba 1/4" a 5/8" a o 180° výkyvnou hlavou
- Může být provozován s aku 18,0 V pomocí síťového dílu 230 V
- Doba použití v maximálních otáčkách: asi. 2,2 hodiny s akumulátorem 2,5 Ah a asi 4,5 hodin s akumulátorem 5,0 Ah
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 18,0 V |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 2,5 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Rychlost vzduchu | 4,9 m/sec |
| Množství vzduchu | 18,25 m³/min |
| Síťové napětí | 230 V |
| Rozměry dxšxv | 213 x 304 x 400 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 2,5 kg |
| Hladina akustického tlaku dle EN 60745 | 70 dB(A) |
| Počet otáček na prázdno | 2900 1/min |
OBSAH DODÁVKY
- 1× Síťový kabel 230 V 50/60 Hz
- 1x CF 18.0/230, Aku-ventilátor
Zboží zařazeno v kategoriích














