Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX CG 310 18 C, Aku vytlačovací pistole na kartuše 18 V
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
FLEX CG 310 18 C, Aku vytlačovací pistole na kartuše 18 VSkladem7 490 Kč/ ks6 190 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX CG 310 18 C, Aku vytlačovací pistole na kartuše 18 V
- K dostání je sada pro fóliové sáčky a zásobníky jako volitelné příslušenství
- Kompaktní aku-vytlačovací pistole na 310ml kartuše a 300-600ml fóliové sáčky
- S tlakovou silou až 3000 N. Software přizpůsobuje rychlost viskozitě materiálu a zajišťuje konstantní pracovní rychlost. Účinná i na tuhé materiály, jako jsou konstrukční lepidla nebo lepidla na autoskla
- Díky 6 stupňům otáček lze předem zvolit tok materiálu od 0,5 mm/s pro přesnou práci na malých spárách až po 14 mm/s pro velmi rychlou práci a široké spáry. Velmi vhodná na různé materiály od velmi měkkých až po velmi tuhé
- Zámek spouště pro přepravu ergonomicky umístěný a dosažitelný beze změny polohy ruky
- Žádné odkapávání materiálu díky funkci automatického obrácení vytlačovací síly při uvolnění spouště
- Integrované LED-diody pro optimální osvětlení pracovního prostoru
- S kovovým háčkem pro flexibilní upevnění
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Tlak | 3000 N |
|---|---|
| Funkce No-Drip | Ano |
| Stupně rychlosti řezání | 6 stupňů |
| Rychlost posuvu | 0-0,5 - 14 mm/s |
| Kapacita kartuší | 300 - 310 ml |
| Hmotnost bez akumulátoru | 2,1 kg |
| Rozměry dxšxv | 483 x 75 x 285 mm |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
Zboží zařazeno v kategoriích














