Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
Flex CHE 18.0-EC C Kombinované aku vrtací kladivo 18,0 V
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
Flex CHE 18.0-EC C Kombinované aku vrtací kladivo 18,0 VSkladem7 853 Kč/ ks6 490 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Flex CHE 18.0-EC C Kombinované aku vrtací kladivo 18,0 V
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Přepínač se čtyřmi funkcemi: vrtání, vrtání s příklepem, sekání, polohování sekáče
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- Blokace otáčení při sekání
- Robustní hliníkový kryt z tlakového odlitku
- S regulací ve spínači s blokovací funkcí
- Elektronická rychlobrzda
- Přídavná rukojeť se zabezpečením proti protočení s hloubkovým dorazem
- Integrovaná LED-dioda s funkcí dosvitu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 18,0 V |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 2,5 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Upnutí vrtáku a sekáče | SDS-plus |
| Max. energie úderu | 1,7 J |
| Počet otáček na prázdno | 0 - 1400 1/min |
| Počet úderů na prázdno | 0 - 4500 1/min |
| Max. průměr vrtání betonu | 18 mm |
| Max. průměr vrtání dřeva | 20 mm |
| Max. průměr vrtání oceli | 13 mm |
| Rozměry dxšxv | 280 x 75 x 220 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 2,0 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× Postranní rukojeťť kompl. CHE 18.0 (436364)
- 1× Hloubkový doraz CHE 18.0 EC (440655)
Zboží zařazeno v kategoriích














