FLEX CHE 2-26 18.0-EC C Kombinované aku vrtací kladivo 18,0 V + 1x baterie 5.0Ah + rychlonabíječka
- Novinka
- Akce

- Kompletní specifikace
FLEX CHE 2-26 18.0-EC C Kombinované aku vrtací kladivo 18,0 V + 1x baterie 5.0Ah + rychlonabíječkaSkladem13 990 Kč/ ks11 562 Kč bez DPH
FLEX CHE 2-26 18.0-EC C Kombinované aku vrtací kladivo 18,0 V + 1x baterie 5.0Ah + rychlonabíječka
🎁 AKCE – Další baterie jako Dárek k nákupu!
Při nákupu do 31. srpna2025 získáte baterii 5.0 Ah ZDARMA!
Stačí zakoupit vybraný stroj – registraci stroje vyřídíme za vás.
✅ Platí pro nákupy do konce srpna
✅ Dárek: 1× baterie 5.0Ah
✅ Podmínkou je registrace stroje (provedeme za vás)
📦 Baterie bude zaslána později přímo od firmy FLEX.
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Silný motor s úderovou energií 2,6 J a vysokým výkonem
- Přepínač se čtyřmi funkcemi: vrtání, vrtání s příklepem, sekání, polohování sekáče
- Blokace otáčení při sekání
- Ideální pro každodenní použití při vrtání a sekání do betonu, zdiva, dřeva a kovu
- Sklíčidlo vyměnitelné bez nástrojů
- Systém rychlé výměny nástrojů: univerzálně použitelný, s upnutím vrtáku SDS Plus nebo rychloupínacím sklíčidlem 13 mm
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- Odpojitelné, ergonomické držadlo s pogumovanou plochou úchopu. Díky odpružení a anti-vibrační vložce mezi motorovou skříní a držadlem dochází k redukci vibrací
- S regulací ve spínači s blokovací funkcí
- Robustní hliníkový kryt z tlakového odlitku
- Elektronická rychlobrzda
- Přídavná rukojeť se zabezpečením proti protočení s hloubkovým dorazem
- Integrovaná LED-dioda s funkcí dosvitu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se FLEX 18,0 V/5,0 Ah akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
| Napětí akumulátoru | 18,0 V |
|---|---|
| Upnutí vrtáku a sekáče | SDS-plus |
| Max. energie úderu | 2,6 J |
| Počet otáček na prázdno | 0 - 980 1/min |
| Počet úderů na prázdno | 0 - 4350 1/min |
| Max. průměr vrtání betonu | 26 mm |
| Max. průměr vrtání dřeva | 30 mm |
| Max. průměr vrtání oceli | 13 mm |
| Rozměry dxšxv | 360 x 85 x 230 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 3,18 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× BF SDS-plus CHE 2 (468835) Upínací sklíčidlo SDS-plus
- 1× Postranní rukojeťť kompl. CHE 18.0 (436364)
- 1× Hloubkový doraz CHE 2-28 SDS pl (417769)
- 1x baterie 5.0 Ah
- 1x rychlonabíječka














