Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX CHE 2-28 SDS-plus vrtací kladivo 2,5 kg + Laserový měřič vzdálenosti ADM 30 Smart
- Novinka
- Akce

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX CHE 2-28 SDS-plus vrtací kladivo 2,5 kg + Laserový měřič vzdálenosti ADM 30 SmartSkladem6 038 Kč/ ks4 990 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX CHE 2-28 SDS-plus vrtací kladivo 2,5 kg + Laserový měřič vzdálenosti ADM 30 Smart
- Lehké 800-Wattové vrtací a sekací kladivo ve tvaru pistole, s levým a pravým chodem
- Vrtání s příklepem
- Max. oblast vrtání do 28 mm v betonu
- Ideální pro vrtání/vrtání s příklepem, průměru 4-18 mm ve zdivu a betonu pro kotvení a vrtání prostupů
- Pro lehké sekání drážek, odstraňování omítky a obkladů
- Blokace otáčení při sekání
- Pravý/levý chod, přepínaný nakláněním uhlíků. Tím je docíleno stejného kroutícícho momentu v obou směrech otáčení
- Hloubkový doraz vrtání: pro přesnou práci
- S regulací ve spínači s blokovací funkcí
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 800 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Upnutí vrtáku a sekáče | SDS-plus |
| Max. energie úderu | 2,7 J |
| Počet otáček na prázdno | 0 - 1300 1/min |
| Počet úderů na prázdno | 0 - 4000 1/min |
| Max. průměr vrtání betonu | 28 mm |
| Max. průměr vrtání dřeva | 30 mm |
| Max. průměr vrtání oceli | 13 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 360 x 85 x 200 mm |
| Hmotnost | 2,65 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× Postranní rukojeťť kompl. CHE 2-28 SDS (417661)
- 1× Hloubkový doraz CHE 2-28 SDS pl (417769)
- 1× TK-L 136 (414085) kufr
- 1x CHE 2-28 SDS-plus vrtací kladivo
- 1x Laserový měřič vzdálenosti ADM 30 Smart
Zboží zařazeno v kategoriích













