Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX CHE 4-32 R SDS-plus, Kombinované vrtací a sekací kladivo 4 kg, SDS-plus
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX CHE 4-32 R SDS-plus, Kombinované vrtací a sekací kladivo 4 kg, SDS-plusSkladem15 355 Kč/ ks12 690 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX CHE 4-32 R SDS-plus, Kombinované vrtací a sekací kladivo 4 kg, SDS-plus
- 900 Wattů vrtací a sekací kladivo tvaru D s vysokou úderovou energií a omezenými vibracemi
- Sklíčidlo vyměnitelné bez nástrojů
- Blokace otáčení při sekání
- Max. oblast vrtání do 32 mm
- Pro lehké sekání drážek, odstraňování omítky a obkladů
- Systém rychlé výměny nástrojů: univerzálně použitelný, s upnutím vrtáku SDS Plus nebo rychloupínacím sklíčidlem 13 mm
- Přepínač se čtyřmi funkcemi: vrtání, vrtání s příklepem, sekání, polohování sekáče
- Spínač pro pomalý a citlivý rozběh
- Přídavná rukojeť se zabezpečením proti protočení s hloubkovým dorazem
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 900 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Upnutí vrtáku a sekáče | SDS-plus |
| Max. energie úderu | 4,8 J |
| Počet otáček na prázdno | 0 - 850 1/min |
| Počet úderů na prázdno | 0 - 3700 1/min |
| Rozevření sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Max. průměr vrtání betonu | 32 mm |
| Max. průměr vrtání do zdiva (vrtací korunka) | 82 mm |
| Max. průměr vrtání dřeva | 32 mm |
| Max. průměr vrtání oceli | 13 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 400 x 86 x 235 mm |
| Hmotnost | 4,6 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× BF CHE 4 (468878) klasická hlavička
- 1× BF SDS-plus CHE 4 (468851) sds plus hlavička
- 1× Postranní rukojeťť CHE 4-32 (436232)
- 1× Hloubkový doraz CHE 2-28 SDS pl (417769)
- 1× TK-L 238 (414093) L-BOXX kufr
- 1× TKE CHE4-32 R (469041) vložka do kufru
Zboží zařazeno v kategoriích










