Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX CHE 5-40 SDS-max, Kombinované vrtací a sekací kladivo 5 kg, SDS-max
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX CHE 5-40 SDS-max, Kombinované vrtací a sekací kladivo 5 kg, SDS-maxSkladem18 138 Kč/ ks14 990 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX CHE 5-40 SDS-max, Kombinované vrtací a sekací kladivo 5 kg, SDS-max
- 1150 Wattů vrtací a sekací kladivo tvaru D s vysokou úderovou energií a omezenými vibracemi
- Přepínač se třemi funkcemi: vrtání s příklepem, sekání, polohování sekáče
- Blokace otáčení při sekání
- Vhodné pro vrtání s příklepem, průměrů 40 mm ve zdivu a betonu pro chemické kotvení a vrtání průchozích otvorů
- Pro sekání drážek, odstraňování omítky a obkladů
- Variabilní otáčky, plynule nastavitelné od 1-6 s LED-ukazatelem Power Control
- Bezpečnostní prokluzová spojka: chrání při blokování vrtací korunky
- Odpojitelné, ergonomické držadlo s pogumovanou plochou úchopu. Díky odpružení a anti-vibrační vložce mezi motorovou skříní a držadlem dochází k redukci vibrací
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 1150 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Upnutí vrtáku a sekáče | SDS-max |
| Max. energie úderu | 10 J |
| Počet otáček na prázdno | 0 - 350 1/min |
| Počet úderů na prázdno | 1300 - 2900 1/min |
| Max. průměr vrtání betonu | 40 mm |
| Max. průměr vrtání do zdiva (vrtací korunka) | 90 mm |
| Max. průměr vrtání dřeva | 32 mm |
| Max. průměr vrtání oceli | 13 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 475 x 100 x 260 mm |
| Hmotnost | 6,4 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× Tuba tuku DH 5 SDS-max (370894)
- 1× Držadlo
- 1× Přepravní kufřík
- 1x kominované kladivo CHE 5-40
Zboží zařazeno v kategoriích











