Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX CL 5000 12/18.0 LED aku-stavební svítilna
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX CL 5000 12/18.0 LED aku-stavební svítilnaSkladem5 554 Kč/ ks4 590 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX CL 5000 12/18.0 LED aku-stavební svítilna
- Akumulátorový reflektor s výkonem 5000 lumenů s 5 úrovněmi jasu plus režimem ECO. Funkce paměti světlo spustí v poslední nastavené úrovni
- Teplotní barevnost 5000 Kelvinů odpovídá neutrální barvě světla a je ideální pro práci za zhoršených světelných podmínek. Umožňuje přesné přizpůsobení pracovní aplikaci
- Tělo svítilny otočné o 215°
- Vizuální systém včasného varování: pomocí postupně slábnoucího světla je signalizováno vybití aku
- 5/8" závit pro připojení na stativ
- Ochranný rám pro nošení a možností upevnění na zeď
- Robustní, s dlouhou životností pro co nejvyšší nároky
- Integrované distanční výlisky s chladicími otvory chrání čočku a povrch
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 12 V a 18,0 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 12 / 18 V |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Teplota barev | 5000 CCT |
| Světelný tok | (10.8V) 300 / 1000 / 2000 / 3000 (18V) 300 / 1000 / 2000 / 3000 / 4000 / 5000 lm |
| Index vykreslení barev | RA>80 CRI |
| Třída ochrany | IP 65 |
| Rozměry dxšxv | 199 x 213 x 294 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 1,9 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích













