Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
- Úvod
- SÍŤOVÉ NÁŘADÍ 230V
- Ostatní stroje
- FLEX CS 60 WET, Diamantová pila na mokré řezy, řezy v pokosu do 45 °,se spínačem PRCD
FLEX CS 60 WET, Diamantová pila na mokré řezy, řezy v pokosu do 45 °,se spínačem PRCD

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX CS 60 WET, Diamantová pila na mokré řezy, řezy v pokosu do 45 °,se spínačem PRCDSkladem29 391 Kč/ ks24 290 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX CS 60 WET, Diamantová pila na mokré řezy, řezy v pokosu do 45 °,se spínačem PRCD
- Ideálně vhodné pro vytváření drážek na vodu do parapetů nebo schodišťových stupnic. Pro dělení pracovních desek, fasádních desek, terasových desek v zahradách, na terasách. Pro sanaci spár v oblasti renovací podlah.
- Proudový ochranný spínač PRCD: integrován v kabelu
- Mosazná rychlospojka pro jednoduché připojení hadice na vodu
- Vysoce výkonný motor: extra silný pro řezání kamene a frézování spár
- Plynulé nastavení hloubky řezu od 0-60 mm, s vodící lištou do 54 mm. Při řezu v pokosu od 0-44 mm, s vodící lištou do 38 mm
- Plynulé nastavení úhlu pro řezy v pokosu od 0-45°
- Označení řezu na vodícím desce v 0°/30°/45° pro rychlou orientaci.
- Vysoce kvalitní ochranný kryt a vodící deska z tlakového odlitku s magnéziem
- Gumová ochrana motoru zabraňuje přímému nasávání stříkající vody
- Přívod vody: pro účinné chlazení diamantového nástroje
- Aretace vřetene
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 1400 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 840 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Hloubka řezu | 60 mm |
| Hloubka řezu s vodící lištou | 54 mm |
| Hloubka řezu v pokosu (45°) | 5-44 mm |
| Hloubka řezu v pokosu s vodící lištou (45°) | 38 mm |
| Počet otáček na prázdno | 6200 1/min |
| Průměr diamantového kotouče | 170 mm |
| Vrtání diamantového kotouče | 22,2 mm |
| Rozsah otáčení | 45 ° |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 360 x 280 x 170 mm |
| Hmotnost | 4,5 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× D-TCS S 170x22,2 (347515) Diamantový řezací kotouč
- 1× Klíč SW 5 - šroubovák (359343)
- 1× Paralelní zarážka CSW 4161 (350613)
- 1× TK-L 238 (414093) Přepravní kufr L-BOXX®
- 1× TKE CS 60 Wet II (436771) Vložka do kufříku
Zboží zařazeno v kategoriích















