Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX CS 62 18.0-EC C, Aku okružní pila se zápustným krytem 18,0 V
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
FLEX CS 62 18.0-EC C, Aku okružní pila se zápustným krytem 18,0 VSkladem7 853 Kč/ ks6 490 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX CS 62 18.0-EC C, Aku okružní pila se zápustným krytem 18,0 V
- Ideální pro klasické použití v oblasti suché stavby a sanací. Např. pro řezání sádrokartonových desek, dřevěných materiálů i OSB-desek
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- 18 V EC-motor s ochranou proti přetížení a kontrolou teploty
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- Stupnice pro nastavení úhlů od 0° do 50°. Možnost přednastavení úhlu 22,5° / 45° a 50°. Lehce čitelná a přesně stavitelná s praktickým upínáním
- Dvojitě uchycený výkyvný systém zabraňuje pohybu pilového kotouče při řezu v pokosu a tím nebezpečnému záseku
- Oblast výkyvu od 0° do 50°. Funkce předřezu pro perfektní pohledové řezy
- Nastavení hloubky řezu upínací svorkou, jednoduchá čitelnost hloubky řezu
- Možnost připojení na externí odsávání s koncovkou Ø 27 mm nebo na univerzální adaptér
- Sáček na zachytávání špon pro bezprašnou práci, vyměnitelný bez použití nástrojů s bajonetovým upnutím
- Dle nejnovějších předpisů bez ponorného klínu pro zapuštěné řezy a bez složitého demontování ponorného klínu
- Aretace vřetene: pro rychlou výměnu kotoučů
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 18,0 V |
|---|---|
| Hloubka řezu | 0-62 mm |
| Hloubka řezu v pokosu (45°) | 0-38 mm |
| Průměr pilového kotouče | 165 mm |
| Vrtání pilového kotouče | 20 mm |
| Rozsah otáčení | 0-50 ° |
| Přednastavení úhlu | 0 / 22,5 / 45 / 50 ° |
| Počet dodávaných akumulátorů | 2 Ks |
| S nabíječkou | Ano |
| Rozměry dxšxv | 380 x 150 x 200 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 3,1 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× D165x1,6/1,0x20 HM Z=24 WZ (456012) kotouč
- 1× Prachový vak
- 1x okružní pila
Zboží zařazeno v kategoriích
















