- VYTÁPĚNÍ A ENERGIE
- SPORT A VOLNÝ ČAS
Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX D190x1,6/1,0x20, pilový kotouč se střídavým ozubením pro FLEX CS 68 18-EC
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX D190x1,6/1,0x20, pilový kotouč se střídavým ozubením pro FLEX CS 68 18-ECSkladem1 372 Kč/ ks1 134 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX D190x1,6/1,0x20, pilový kotouč se střídavým ozubením pro FLEX CS 68 18-EC
Pro podélné a příčné řezy do masivního dřeva a pro řezání dřevěných materiálů, jako jsou dřevotřískové desky, OSB desky, MDF desky, jakož i řezy do lakovaných dřevěných materiálů a laminátů. HW Z=24/+17° WZ/DZ
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Vnější průměr | 190 mm |
|---|---|
| Šířka řezu | 1,6 mm |
| Síla unašeče | 1,0 mm |
| Průměr upnutí | 20 mm |
| Počet zubů | 24 Ks |
| Řezný materiál | HM |
| Materiál pilového plátku | Ocel |
| Jednotka balení | 1 Ks |
Zboží zařazeno v kategoriích









