Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX DD 2G 12-EC, 2-rychlostní aku-šroubovák 58Nm, 12 V
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX DD 2G 12-EC, 2-rychlostní aku-šroubovák 58Nm, 12 VSkladem5 554 Kč/ ks4 590 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX DD 2G 12-EC, 2-rychlostní aku-šroubovák 58Nm, 12 V
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- Sklíčidlo vyměnitelné bez nástrojů
- Rychloupínací sklíčidlo s funkcí Auto-Lock
- Elektronická rychlobrzda
- Rychlostní spínač s blokováním zapnutí
- Pravý/levý chod s uzávěrou proti nechtěnému spuštění
- Robustní hliníkový kryt z tlakového odlitku
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzným, pogumovaným povrchem
- Integrovaná LED-dioda s funkcí dosvitu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- Včetně opaskové spony a držáku bitů
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 12 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 12 V |
|---|---|
| Počet otáček na prázdno 1.rychlost | 0 - 450 1/min |
| Počet otáček na prázdno 2.rychlost | 0 - 1700 1/min |
| Max. točivý moment, tvrdý | 58 Nm |
| Max. točivý moment, měkký | 32 Nm |
| Max. průměr vrtání dřeva | 25 mm |
| Max. průměr vrtání oceli | 13 mm |
| Rozevření sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Rozměry dxšxv | 200 x 66 x 185 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 1,09 kg |
| Nastavení točivého momentu | 20 stupně |
OBSAH DODÁVKY
- 1× Opasková spona DD/PD/ID 18.0 (430714)
- 1× Držák bitů DD/PD/ID 18.0 (430862)
- 1× TK-L 136 (414085) kufr
- 1× TKE DD/PD 2G 10.8-EC (440841)
- 1× BV 12-EC (532294)
Zboží zařazeno v kategoriích












