Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX DD 2G 12-LDBC/2.5, aku-šroubovák 12 V Light Duty
- Novinka
- Akce
- TOP produkt

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX DD 2G 12-LDBC/2.5, aku-šroubovák 12 V Light DutySkladem4 400 Kč/ ks3 636 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX DD 2G 12-LDBC/2.5, aku-šroubovák 12 V Light Duty
- Malý, příruční stroj pro lehčí vrtací a šroubovací práce
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- Elektronická rychlobrzda
- Rychlostní spínač s blokováním zapnutí
- Pravý/levý chod s uzávěrou proti nechtěnému spuštění
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzným, pogumovaným povrchem
- Integrovaná LED-dioda s funkcí dosvitu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 12 V |
|---|---|
| Počet otáček na prázdno 1.rychlost | 0 - 350 1/min |
| Počet otáček na prázdno 2.rychlost | 0 - 1300 1/min |
| Max. točivý moment, tvrdý | 34 Nm |
| Max. točivý moment, měkký | 17 Nm |
| Max. průměr vrtání dřeva | 25 mm |
| Max. průměr vrtání oceli | 10 mm |
| Rozevření sklíčidla | 0,8 - 10 mm |
| Počet dodávaných akumulátorů | 2 Ks |
| S nabíječkou | Ano |
| Rozměry dxšxv | 177 x 66 x 177 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 0,875 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× CA 12 nabíječka
- 2× AP 12/2.5 baterie
- 1× Přepravní kufřík
- 1x aku-šroubovák
Výrobce
FLEX Elektronářadí s.r.o.
Bezděčín 165 293 01 Mladá Boleslav
Tel. +420 314 501 922
Dovozce
FLEX Elektronářadí s.r.o.
Bezděčín 165 293 01 Mladá Boleslav
Tel. +420 314 501 922
Zboží zařazeno v kategoriích









