Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX DD 2G 18.0-EC HD, 158Nm aku šroubovák a funkcí turbo 18 V

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX DD 2G 18.0-EC HD, 158Nm aku šroubovák a funkcí turbo 18 VSkladem8 821 Kč/ ks7 290 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX DD 2G 18.0-EC HD, 158Nm aku šroubovák a funkcí turbo 18 V
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Turbo-režim pro zvýšení rychlosti a výkonu. Spuštěním funkce Turbo dojde ke zvýšení otáček až o 27%
- Maximální točivý moment 158 Nm pro vrtání a šroubování i v extrémních podmínkách užití.
- Anti-Kickback, vypne motor při zablokování šroubu nebo vrtáku, aby nedošlo k poranění zápěstí
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- Rychlostní spínač s blokováním zapnutí
- Elektronická rychlobrzda
- Robustní hliníkový kryt z tlakového odlitku
- Celokovové rychloupínací sklíčidlo s aretací a funkcí auto-lock
- Pravý/levý chod s uzávěrou proti nechtěnému spuštění
- Ochrana uživatele i v nejvyšším kroutícím momentu díky teleskopickému držadlu
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzným, pogumovaným povrchem
- Integrovaná LED-dioda s funkcí dosvitu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- Včetně přídavného držadla, opaskové spony a držáku bitů
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 18 V |
|---|---|
| Počet otáček na prázdno 1.rychlost | 0 - 700 1/min |
| Počet otáček na prázdno 2.rychlost | 0 - 2500 1/min |
| Max. točivý moment, tvrdý | 158 Nm |
| Max. točivý moment, měkký | 70 Nm |
| Max. průměr vrtání dřeva | 89 mm |
| Max. průměr vrtání oceli | 13 mm |
| Rozevření sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Počet dodávaných akumulátorů | 0 Ks |
| S nabíječkou | ne |
| Rozměry dxšxv | 179 x 75 x 210 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 1,7 kg |
| Nastavení točivého momentu | 23 stupně |
OBSAH DODÁVKY
- 1× Spona na opasek
- 1× Držadlo
- 1× Držák bitů
- 1× Přepravní kufr L-BOXX® (414085)
- 1× Vložka do kufříku (531280)
Zboží zařazeno v kategoriích











