Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX DD 2G 18.0-EC LD/2.5 Set, aku šroubovák 18,0 V

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX DD 2G 18.0-EC LD/2.5 Set, aku šroubovák 18,0 VSkladem6 522 Kč/ ks5 390 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX DD 2G 18.0-EC LD/2.5 Set, aku šroubovák 18,0 V
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Kompaktní, výkonný šroubovák s extrémně krátkou hlavou. Univerzální stroj pro každého řemeslníka
- Rychlostní spínač s blokováním zapnutí
- Rychloupínací sklíčidlo s funkcí Auto-Lock
- Celokovové rychloupínací sklíčidlo s aretací a funkcí auto-lock
- Elektronická rychlobrzda
- Pravý/levý chod s uzávěrou proti nechtěnému spuštění
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzným, pogumovaným povrchem
- Integrovaná LED-dioda s funkcí dosvitu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- Včetně opaskové spony a držáku bitů
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 18 V |
|---|---|
| Počet otáček na prázdno 1.rychlost | 0 - 500 1/min |
| Počet otáček na prázdno 2.rychlost | 0 - 1800 1/min |
| Max. točivý moment, tvrdý | 65 Nm |
| Max. točivý moment, měkký | 35 Nm |
| Max. průměr vrtání dřeva | 52 mm |
| Max. průměr vrtání oceli | 13 mm |
| Rozevření sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Počet dodávaných akumulátorů | 2 Ks |
| S nabíječkou | Ano |
| Rozměry dxšxv | 149 x 69 x 208 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 1,14 kg |
| Nastavení točivého momentu | 23 stupně |
OBSAH DODÁVKY
- 1× Držák bitů (430862)
- 1× Spona na opasek
- 1× Přepravní kufřík
- 1× Power 22 Q (2x baterie 2,5Ah + nabíječka)
Zboží zařazeno v kategoriích












