Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX DD 2G 18-EC HD2 C Aku šroubovák 170 Nm a funkcí turbo 18 V

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX DD 2G 18-EC HD2 C Aku šroubovák 170 Nm a funkcí turbo 18 VSkladem8 216 Kč/ ks6 790 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX DD 2G 18-EC C HD2 Aku šroubovák 170 Nm a funkcí turbo 18 V
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Maximální točivý moment 170 Nm a 3.000 otáček za min. pro vrtání a šroubování i v extrémních podmínkách užití
- S odpojitelnou funkcí Anti-Kickback, pro konstantní přenos síly bez nežádoucího přerušení. Vhodné např. pro práci s kovem, jako je řezání závitů, stupňovité nebo jádrové vrtání
- Anti-Kickback, vypne motor při zablokování šroubu nebo vrtáku, aby nedošlo k poranění zápěstí
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- Rychlostní spínač s blokováním zapnutí
- Elektronická rychlobrzda
- Robustní hliníkový kryt z tlakového odlitku
- Pravý/levý chod s uzávěrou proti nechtěnému spuštění
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzným, pogumovaným povrchem
- Integrovaná LED-dioda s funkcí dosvitu
- Včetně přídavného držadla, opaskové spony a držáku bitů
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
| Napětí akumulátoru | 18 V |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 2,5 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Počet otáček na prázdno 1.rychlost | 0 - 700 1/min |
| Počet otáček na prázdno 2.rychlost | 0 - 3000 1/min |
| Max. točivý moment, tvrdý | 170 Nm |
| Max. průměr vrtání dřeva | 160 mm |
| Max. průměr vrtání oceli | 13 mm |
| Rozevření sklíčidla | 1,5-13 mm |
| Rozměry dxšxv | 173 x 65 x 214 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 1,6 kg |
| Nastavení točivého momentu | 22+1 stupňů |
| Hladina akustického tlaku | 77 dB(A) |
| Vibrace | <2,5 m/s² |
- 1× Spona na opasek
- 1× Držák bitů
- 1× Držadlo
Výrobce
FLEX Elektronářadí s.r.o.
Bezděčín 165 293 01 Mladá Boleslav
Tel. +420 314 501 922
Dovozce
FLEX Elektronářadí s.r.o.
Bezděčín 165 293 01 Mladá Boleslav
Tel. +420 314 501 922
Zboží zařazeno v kategoriích









