- Mikroprocesorová elektronika s pozvolným rozběhem, ochranou proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, kontrolou teploty, ochranou proti přetížení, CDC-elektronikou pro udržování konstantních otáček
- 43 mm upínací krček pro pevnou fixaci nebo připevnění rukojeti
- Konstrukce s dlouhým krkem a krytem pro bezpečné uchopení a optimální manipulaci v těžko přístupných místech
- Lehké provedení pro neúnavnou práci
- Aretace vřetene
- Ideální stroj pro broušení, odstraňování otřepů, ruční frézování, řezání, odstraňování rzi
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 800 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Počet otáček na prázdno | 10600 - 32000 1/min |
| Max. průměr brusného nástroje | 50 mm |
| Upnutí nástroje přímé brusky | Upínací kleština |
| Průměr upínacího krčku | 43 mm |
| Obvod uchopení | 147 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 380 x 83 x 83 mm |
| Hmotnost | 1,8 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× PSZ-DGE 06 (530014) Upínací kleština
- 1× Jednostranný otevřený klíč, vel. 17














