Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
- Úvod
- AKU NÁŘADÍ 12V
- FLEX DWL 2500, 12.0/18.0
FLEX DWL 2500, 12.0/18.0

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX DWL 2500, 12.0/18.0Již brzy6 522 Kč/ ks5 390 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX DWL 2500, 12.0/18.0
- Výkonná LED plněspektrální svítilna s max. 3000 lumeny a extrémně dlouhou dobou svícení až 30 hodin (300 lmn) na jedno nabití akumulátoru
- Funkce All-Daylight nabízí nastavení teploty barvy v 5 krocích od 2500 K - 6500 K. To umožňuje přesné přizpůsobení se pracovní aplikaci.
- Ideální pro kontrolu lakovaných povrchů, pro stanovení barevnosti a odhalení chyb po lakování, hologramů, škrábanců
- Integrovaná powerbanka, USB připojením a možností dobíjení chytrých telefonů, tabletů
- Robustní, s dlouhou životností pro co nejvyšší nároky
- Závit pro připojení na stativ
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 12 V a 18,0 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 12 / 18 V |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Teplota barev | 2500-6500 CCT |
| Světelný tok | (10.8V) 300-2250 / (18V) 300-3000 lm |
| Index vykreslení barev | RA 96 CRI |
| Třída ochrany | IP 67 |
| Rozměry dxšxv | 240 x 230 x 104 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 1,9 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích














