FLEX CHE 4-32 R SDS-plus, Kombinované vrtací a sekací kladivo 4 kg + Sada příklepových vrtáků SDS-plus se 4 břity Xtreme Plus
- Novinka
- Akce

- Kompletní specifikace
FLEX CHE 4-32 R SDS-plus, Kombinované vrtací a sekací kladivo 4 kg + Sada příklepových vrtáků SDS-plus se 4 břity Xtreme PlusSkladem14 024 Kč/ ks11 590 Kč bez DPH
FLEX CHE 4-32 R SDS-plus, Kombinované vrtací a sekací kladivo 4 kg + Sada příklepových vrtáků SDS-plus se 4 břity Xtreme Plus
- 900 Wattů vrtací a sekací kladivo tvaru D s vysokou úderovou energií a omezenými vibracemi
- Sklíčidlo vyměnitelné bez nástrojů
- Blokace otáčení při sekání
- Max. oblast vrtání do 32 mm
- Pro lehké sekání drážek, odstraňování omítky a obkladů
- Systém rychlé výměny nástrojů: univerzálně použitelný, s upnutím vrtáku SDS Plus nebo rychloupínacím sklíčidlem 13 mm
- Přepínač se čtyřmi funkcemi: vrtání, vrtání s příklepem, sekání, polohování sekáče
- Spínač pro pomalý a citlivý rozběh
- Přídavná rukojeť se zabezpečením proti protočení s hloubkovým dorazem
| Příkon | 900 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Upnutí vrtáku a sekáče | SDS-plus |
| Max. energie úderu | 4,8 J |
| Počet otáček na prázdno | 0 - 850 1/min |
| Počet úderů na prázdno | 0 - 3700 1/min |
| Rozevření sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Max. průměr vrtání betonu | 32 mm |
| Max. průměr vrtání do zdiva (vrtací korunka) | 82 mm |
| Max. průměr vrtání dřeva | 32 mm |
| Max. průměr vrtání oceli | 13 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 400 x 86 x 235 mm |
| Hmotnost | 4,6 kg |
1x CHE 4-32 R SDS-plus
1x rukojeť
1x rychloupínací sklíčidlo
s dorazem otáčení Ø 1,5-13 mm
1× vrtačkové sklíčidlo SDS-plus
1x hloubkový doraz
1x L-BOXX® TK-L 238
+ Sada příklepových vrtáků SDS-plus se 4 břity Xtreme Plus










