- Šestinásobná mikroprocesorová elektronika: předvolba otáček, udržování konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, pozvolný rozběh, ochrana proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, ochrana proti přetížení a kontrola teploty
- VE elektronika: pro plynulou předvolbu rychlosti pásu
- Jedinečný beznástrojový systém výměny nástavců pro satinování, pásové broušení trubek a pilování
- Kompletně zalitý díl elektroniky chrání proti poškození způsobeným prachem. 3-násobná ochrana vinutí redukuje opotřebení motoru a prodlužuje jeho životnost
- Brusná hlava: otočná o 140°. Vybavitelná dvěma brusnými rameny 9-mm a 30-mm
- Brusné rameno nastavitelné pro délku pásu 520 mm a 533 mm
- Pracovní délka brusného ramene do asi 12 cm
- Výměna brusného pásu: rychle a bez nástrojů
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 800 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 425 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Počet otáček na prázdno | 1400 - 4000 1/min |
| Rychlost pásu | 3 - 8 m/sec |
| Délka pásu | 533 mm |
| Šířka pásu | 4-30 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 320 x 210 x 195 mm |
| Hmotnost | 2,6 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× BF 140 (459593) Nástavec pásového pilníku
- 2× 533x4 ZI-P60 VE10 (303615) Brusný pás ZIRCOFLEX
- 2× 533x4 ZI-P120 VE10 (303623) Brusný pás ZIRCOFLEX
- 2× 533x9 ZI-P60 VE10 (257105) Brusný pás ZIRCOFLEX
- 2× 533x9 ZI-P120 VE10 (257102) Brusný pás ZIRCOFLEX
- 2× 533x30 ZI-P60 VE10 (255328) Brusný pás ZIRCOFLEX
- 2× 533x30 ZI-P120 VE10 (255329) Brusný pás ZIRCOFLEX
- 1× 533x9 ME-A240 VE3 (318663) Brusný pás MESHFLEX
- 1× 533x30 ME-A240 VE3 (318647) Brusný pás MESHFLEX
- 1× Postranní držadlo, červené, GS-K M8 (194034)
- 1× Klíč na vnitřní šestihrany, SW 5 (115460)
- 1× TK-L 136 (414085) Přepravní kufr L-BOXX
- 1× TKE BRE 8-4/ FBE 8-4 (457337) Vložka do kufříku













