- Díky kompaktní velikosti, nízké hmotnosti a silnému motoru je vrtací kladivo ideální pro menší montážní práce a vrtání menších otvorů o průměru 5-10 mm.
- Vhodné pro vrtání/vrtání s příklepem, ideální pro 5-10mm (max. 16mm) do betonu
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Elektronická rychlobrzda
- Pravý/levý chod
- Spínač pro pomalý a citlivý rozběh
- Odpojitelné, ergonomické držadlo s pogumovanou plochou úchopu. Díky odpružení a anti-vibrační vložce mezi motorovou skříní a držadlem dochází k redukci vibrací
- Včetně přídavného držadla, opaskové spony a držáku bitů
- Hloubkový doraz vrtání: pro přesnou práci
- Integrovaná LED-dioda s funkcí dosvitu
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 12 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 12 V |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 2,5 / 5,0 Ah |
| Upnutí vrtáku a sekáče | SDS-plus |
| Max. energie úderu | 1,5 J |
| Počet otáček na prázdno | 0 - 810 1/min |
| Počet úderů na prázdno | 0 - 4500 1/min |
| Max. průměr vrtání betonu | 16 mm |
| Rozměry dxšxv | 263 x 68 x 190 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 1,68 kg |












