Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
- Úvod
- SÍŤOVÉ NÁŘADÍ 230V
- Brusky na opracování stěn a stropů Žirafa
- FLEX GE MH 18.0-EC, Aku-bruska na stěny a stropy Giraffe® se systémem výměnných brusných hlav 18,0 V
FLEX GE MH 18.0-EC, Aku-bruska na stěny a stropy Giraffe® se systémem výměnných brusných hlav 18,0 V

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX GE MH 18.0-EC, Aku-bruska na stěny a stropy Giraffe® se systémem výměnných brusných hlav 18,0 Vdo 3 dnů19 953 Kč/ ks16 490 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX GE MH 18.0-EC, Aku-bruska na stěny a stropy Giraffe® se systémem výměnných brusných hlav 18,0 V
- Velice dobře uchopitelný, lehký stroj s optimalizovaným komfortem pro obsluhu. Umožňuje neúnavnou práci a ergonomické držení
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Součást inovativního systému výměny brusných hlav, které se dají připevnit nebo odstranit jediným kliknutím
- Elektronika: regulace otáček, ochrana proti přetížení, ochrana proti opětovnému spuštění a čidlo na monitorování teploty
- Snadné vedení: díky optimálnímu vyvážení mezi motorem a brusnou hlavou
- Spolehlivý přenos síly flexibilní pohonnou hřídelí od motoru na unášecí talíř. Již několik desetiletí je toto osvědčená „FLEX technologie“. Pomocí tohoto principu konstrukce dochází k redukování hmotnosti na hlavě žirafy na minimum. To usnadňuje manipulaci
- Kardanově uložená brusná hlava znamená vysokou flexibilitu a optimální přizpůsobení se broušeným stěnám a stropům
- Efektivní odsávání mezi kartáčovým lemem a brousícím talířem zabraňuje zanášení brusiva a zaručuje bezprašnou práci
- Možnost napojení FLEX bezpečnostního vysavače pomocí FLEX Clip-systému na vodící trubici
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- Dvoupolohový spínač, chráněný proti prachu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 18 V |
|---|---|
| Průměr brusného talíře | 225 mm |
| Počet otáček na prázdno | 1150 - 1800 1/min |
| Počet zdvihů na prázdno MH-T | 3950-6200 1/min |
| Počet zdvihů na prázdno MH-X | 3200-5000 1/min |
| Počet zdvihů na prázdno | 3200 - 6200 1/min |
| Úhel výkyvu na hlavě | 100 ° |
| Upevnění nástrojů brusky na stěny a stropy | Suchý zip |
| Délka | 1440 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 2,8 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× SH-FC 32 (406023) Clip-rychloupínací kroužek červený
- 1× TB-L 1560x320x360 (408867) Přepravní vak
Zboží zařazeno v kategoriích














