- VE elektronika: s plynulou předvolbou otáček a ochranou proti přetížení
- Upínací krček: průměr 40 mm
- Vhodné pro jemné broušení v oblasti stavby forem s brusnými tělísky a lamelovými kotouči až do max. 25 m/s.
- Délka stroje: cca 330 mm
- Délka upínacího krčku: asi 53 mm, pro optimální manipulaci a nejlepší dosažení těžko přístupných míst
- Tento stroj je dodavatelný také na 110 V
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 710 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 420 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Počet otáček na prázdno | 2500 - 6500 1/min |
| Max. průměr brusného nástroje | 50 mm |
| Upnutí nástroje přímé brusky | Upínací kleština |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 340 x 76 x 84 mm |
| Hmotnost | 2,1 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× SPZ-H D6 (228656)
- 1× Svorka, SW 14 (254917)
- 1× Jednostranný klíč, SW 19 (104914)











