Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX IW 1/2" 400 18.0-EC 5.0/Set, Kompaktní aku rázový utahovák 18 V
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX IW 1/2" 400 18.0-EC 5.0/Set, Kompaktní aku rázový utahovák 18 VSkladem16 081 Kč/ ks13 290 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX IW 1/2" 400 18.0-EC 5.0/Set, Kompaktní aku rázový utahovák 18 V
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- Díky krátké délce hlavy je ideální pro šroubovací práce v úzkých prostorách
- Integrované LED osvětlení, nastavitelné v pěti různých úrovních
- Upnutí čtyřhran 1/2" utahovací ořech
- Speed Command: možnost nastavení tří různých otáčkových rozsahů dle náročnosti použití. Předchází se překroucení malých šroubů
- Režim Auto-Stop: při utahování stroj zastaví, jakmile zaznamená doraz, při povolování stroj zastaví, jakmile zazanmená uvolnění. Vhodné k zamezení nadměrného utažení šroubu nebo matice.
- Rychlostní spínač s blokováním zapnutí
- Pravý/levý chod s uzávěrou proti nechtěnému spuštění
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzným, pogumovaným povrchem
- Elektronická rychlobrzda
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 18,0 V |
|---|---|
| Stupně točivého momentu | 3 stupně |
| Max. točivý moment | 406 Nm |
| Max. točivý moment stupeň 1 | 110 Nm |
| Max. točivý moment stupeň 2 | 224 Nm |
| Max. točivý moment stupeň 3 | 400 Nm |
| Max. povolovací moment | 600 Nm |
| Počet otáček na prázdno 1.rychlost | 0 - 1000 1/min |
| Počet otáček na prázdno 2.rychlost | 0 - 1800 1/min |
| Počet otáček na prázdno 3.rychlost | 0 - 2700 1/min |
| Počet úderů na prázdno | 0 - 3750 1/min |
| Upnutí nástroje rázového utahováku | 1/2" vnější |
| Rozměry dxšxv | 125 x 78 x 208 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 1,2 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× CA 10.8/18.0 (417882) rychlonabíječka
- 1× TK-L 136 (414085) kufr
- 1× Opasková spona DD/PD/ID 18.0 (430714)
- 1× Vložka do kufříku
- 2× AP 18/5.0 (532733) baterie
- 1x rázový utahovák IW 1/2" 400
Zboží zařazeno v kategoriích















