Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX IW 3/4" 1600 18-EC C, Rázový utahovák 3/4, 2100Nm
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX IW 3/4" 1600 18-EC C, Rázový utahovák 3/4, 2100NmSkladem12 451 Kč/ ks10 290 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX IW 3/4" 1600 18-EC C, Rázový utahovák 3/4, 2100Nm
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- Kompaktní konstrukce a hlava stroje z tlakově litého hliníku. Extrémní odolnost proti nárazům
- Režim Auto-Stop: při utahování stroj zastaví, jakmile zaznamená doraz, při povolování stroj zastaví, jakmile zazanmená uvolnění. Vhodné k zamezení nadměrného utažení šroubu nebo matice.
- Speed Command: možnost nastavení tří různých otáčkových rozsahů dle náročnosti použití. Předchází se překroucení malých šroubů
- Integrované LED osvětlení, nastavitelné v pěti různých úrovních
- Upnutí čtyřhran 3/4" utahovací ořech
- Rychlostní spínač s blokováním zapnutí
- Pravý/levý chod s uzávěrou proti nechtěnému spuštění
- Odpojitelné, ergonomické držadlo s pogumovanou plochou úchopu. Díky odpružení a anti-vibrační vložce mezi motorovou skříní a držadlem dochází k redukci vibrací
- Elektronická rychlobrzda
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 18 V |
|---|---|
| Stupně točivého momentu | 3 stupně |
| Max. točivý moment | 1600 Nm |
| Max. povolovací moment | 2100 Nm |
| Počet otáček na prázdno 1.rychlost | 0 - 500 1/min |
| Počet otáček na prázdno 2.rychlost | 0 - 1000 1/min |
| Počet otáček na prázdno 3.rychlost | 0 - 1900 1/min |
| Počet úderů na prázdno | 0 - 2350 1/min |
| Upnutí nástroje rázového utahováku | 3/4" vnější |
| Rozměry dxšxv | 209 x 98 x 243 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 3,1 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× Opasková spona DD/PD/ID 18.0 (430714)
Zboží zařazeno v kategoriích












