Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
- Úvod
- AKU NÁŘADÍ 12V
- FLEX JSP 12-EC C, Aku-přímočará pila 12 V
FLEX JSP 12-EC C, Aku-přímočará pila 12 V

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX JSP 12-EC C, Aku-přímočará pila 12 VSkladem4 949 Kč/ ks4 090 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX JSP 12-EC C, Aku-přímočará pila 12 V
- Nová generace bezuhlíkových motorů s vysokým stupněm účinnosti a výkonu
- Plynulé nastavení rychlosti řezu pomocí poti-kolečka s automatikou náběhu v postavení „A“
- Beznástrojová výměna pilových plátků s rychloupínacím systémem a funkcí vyhození plátku
- Excentrický zdvih: 4-stupňový pro vysoký výkon řezání
- Dvojité vedení pilového plátku v rolnách pro precizní řezy v přesných úhlech
- Volný pohled do řezu s integrovanou funkcí vyfoukávání
- Perfektní ergonomie optimálně zafixovanými povrchy SoftGrip
- Komfortní řezání bez vibrací
- Nastavení sklonu pily pro řezy v úkosu do 45°, 0-zarážka. Pro řezání blízko u okrajů se pila dá posunout dozadu.
- Stabilní základová deska s odnímatelným kluzným segmentem z plastu na ochranu citlivých povrchů
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- S rozběhovou automatikou, ochranou proti přetížení
- Odsávací hubice Ø 27 mm, pro čistotu na pracovišti a volný pohled na místo řezu
- Kryt proti vytrhávání snímatelný, pro řezy bez vytrhávání materiálu a pro vedení pilového listu
- Integrované LED-diody pro optimální osvětlení pracovního prostoru.
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 12 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 12 V |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 2,5 / 5,0 Ah |
| Počet zdvihů na prázdno | 800 - 3000 1/min |
| Zdvih | 23 mm |
| Stupně zdvihu oscilace | 4 stupně |
| Stupně rychlosti řezání | 1-5 +A stupně |
| Rozsah otáčení | 0-45 ° |
| Max. síla materiálu dřevo | 90 mm |
| Max. síla materiálu kov | 10 mm |
| Rozměry dxšxv | 220 x 69 x 183 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 1,46 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× Ochrana proti odlétajícím třískám
- 1× JS/JSB-P VE3 (490229)Vodící vložka
- 1× Sací adaptér Ø 27
- 1× Klíč na vnitřní šestihrany, SW 3
- 1× Kluzná botička
Zboží zařazeno v kategoriích















