- VYTÁPĚNÍ A ENERGIE
- SPORT A VOLNÝ ČAS
Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX L 1100 125, Úhlová bruska 1100 W, 125 mm
- Novinka
- Akce
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
FLEX L 1100 125, Úhlová bruska 1100 W, 125 mmSkladem2 650 Kč/ ks2 190 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX L 1100 125, Úhlová bruska 1100 W, 125 mm
- Kompaktní a ergonomický tvar
- Extrémně lehká a lehce ovladatelná
- Ergonomické pracovní uchopení díky přídavné boční rukojeti
- Ochrana proti opětovnému spuštění po výpadku proudu
- Pozvolný rozběh
- Aretace vřetene
- Posuvný spínač s aretací
- Možnost přenastavení ochranného krytu bez použití nástroje
- Přídavná rukojeť
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 1100 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 680 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Max. průměr kotouče | 125 mm |
| Počet otáček na prázdno | 12000 1/min |
| Upnutí nástroje úhlové brusky | M 14 |
| Obvod uchopení | 185 mm |
| Délka kabelu | 4 m |
| Rozměry dxšxv | 275 x 75 x 105 mm |
| Hmotnost | 2 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× GS-K M10 SW (533106)
- 1× Čelní klíč, BL 5 (100110)
- 1× Upínací příruba (335282)
- 1× Upínací matice, M 14 (100080)
Související zboží 2
- Novinka
Cena před slevou
653 Kč
570 Kč
/
ks
471 Kč
bez DPH
570 Kč
/
ks
471 Kč
bez DPH
Skladem
- Novinka
323 Kč
/
ks
267 Kč
bez DPH
323 Kč
/
ks
267 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích











