Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
- Úvod
- SÍŤOVÉ NÁŘADÍ 230V
- FLEX L 12-11 125, Úhlová bruska 1200 Wattů, univerzálně použitelná, 125 mm
FLEX L 12-11 125, Úhlová bruska 1200 Wattů, univerzálně použitelná, 125 mm
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
FLEX L 12-11 125, Úhlová bruska 1200 Wattů, univerzálně použitelná, 125 mmSkladem4 586 Kč/ ks3 790 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX L 12-11 125, Úhlová bruska 1200 Wattů, univerzálně použitelná, 125 mm
- Mikroprocesorová elektronika s pozvolným rozběhem, ochranou proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, kontrolou teploty, CDC-elektronikou pro udržování konstantních otáček
- Motor: vysoce zatížitelný, s širokým rozsahem a vysokým výkonem
- Anti-Kickback - vypne motor při zablokování kotouče
- Efektivní vedení chladícího vzduchu a optimalizovaná geometrie uhlíků přinášejí delší životnost
- Náročné protiprachové těsnění motoru a převodovky
- Extrémně lehká a lehce ovladatelná
- Kompaktní a ergonomický tvar
- Ergonomické pracovní uchopení díky přídavné boční rukojeti
- Možnost přenastavení ochranného krytu bez použití nástroje
- Aretace vřetene
- Tato univerzální úhlová bruska je vhodná pro opracování oceli/ kovu, pro stavbu/renovace, opracování karosérií tak jako pro montáže
- Přídavná rukojeť
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 1200 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 700 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Max. průměr kotouče | 125 mm |
| Počet otáček na prázdno | 11500 1/min |
| Upnutí nástroje úhlové brusky | M 14 |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 300 x 75 x 105 mm |
| Hmotnost | 2,0 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× GU-G D125 48/C2 (436860)
- 1× Upínací příruba (335282)
- 1× Upínací matice, M 14 (100080)
- 1× Čelní klíč, BL 5 (100110)
- 1× GS-RB M8 (450774)
Zboží zařazeno v kategoriích














