Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
- Úvod
- SÍŤOVÉ NÁŘADÍ 230V
- Leštičky za mokra
- FLEX L 12-3 100 WET, 1150 W leštička za mokra se zástrčkou pro dělící trafo, 115 mm
FLEX L 12-3 100 WET, 1150 W leštička za mokra se zástrčkou pro dělící trafo, 115 mm

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX L 12-3 100 WET, 1150 W leštička za mokra se zástrčkou pro dělící trafo, 115 mmdo 3 dnů14 871 Kč/ ks12 290 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX L 12-3 100 WET, 1150 W leštička za mokra se zástrčkou pro dělící trafo, 115 mm
- Silný motor 1150 W
- Mikroprocesorová elektronika: s udržováním konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, pozvolným rozběhem, ochranou proti přetížení
- Speciální zástrčka: možno připojení pouze do oddělovacího trafa. Z bezpečnostních důvodů možnost provozu pouze s oddělovacím trafem FLEX TT 2000
- Vysoký točivý moment pro dosažení vysokého výkonu a vysoké kvality opracování povrchu
- Přívod vody s regulací je pro jeho jednoduchou manipulaci veden spodem, to umožňuje uchopení přímo nad brusným talířem
- 2 m speciální hadice: nepotřebuje žádné upevnění, zvyšuje flexibilitu, redukuje hmotnost a zabraňuje poraněním, způsobeným přípojkami v oblastech držení
- Mosazná rychlospojka pro jednoduché připojení hadice na vodu
- Dlouhá životnost díky ochraně vinutí statoru proti abrazivnímu prachu práškovým nanášením
- Kryt převodovky s držadlem pro příjemnou manipulaci a precizní vedení
- Rámová rukojeť: bezpečné uchopení i pro práci ve vertikální poloze
- Aretace vřetene
- Tento stroj je dodavatelný také na 110 V
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 1150 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 700 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Počet otáček na prázdno | 3700 1/min |
| Upnutí mokrého nástroje | M 14 |
| Délka kabelu | 5,0 m |
| Rozměry dxšxv | 350 x 110 x 140 mm |
| Hmotnost | 2,4 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× GB-S L/LE12-3 (368709)
- 1× Držák kabelu (páska na suchý zip) WSE 500 (364169)
Zboží zařazeno v kategoriích










