- Úvod
- NÁŘADÍ FLEX
- FLEX L 125 18.0-EC LD/5.0 Set, Aku úhlová bruska 18,0 V Light Duty, 125 mm + FLEX VC 2 L MC Hip 18.0-EC Kompaktní aku vysavač 1,5 l třída L
FLEX L 125 18.0-EC LD/5.0 Set, Aku úhlová bruska 18,0 V Light Duty, 125 mm + FLEX VC 2 L MC Hip 18.0-EC Kompaktní aku vysavač 1,5 l třída L
- Novinka
- Akce
- TOP produkt

- Kompletní specifikace
- Související zboží2
FLEX L 125 18.0-EC LD/5.0 Set, Aku úhlová bruska 18,0 V Light Duty, 125 mm + FLEX VC 2 L MC Hip 18.0-EC Kompaktní aku vysavač 1,5 l třída LSkladem15 585 Kč/ ks12 880 Kč bez DPH
FLEX L 125 18.0-EC LD/5.0 Set, Aku úhlová bruska 18,0 V Light Duty, 125 mm + FLEX VC 2 L MC Hip 18.0-EC Kompaktní aku vysavač 1,5 l třída L
1x akce baterie 5.0 zdarma
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Díky vysoké rychlosti vhodné pro řezací práce
- Extrémně štíhlá rukojeť s úpravou Softgrip pro perfektní držení
- Mikroprocesorová elektronika s pozvolným rozběhem, ochranou proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, ochranou proti přetížení
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- Anti-Kickback - vypne motor při zablokování kotouče
- Perfektní ochrana před prachem díky snímatelné kovové ochranné mřížce
- Ergonomické pracovní uchopení díky přídavné boční rukojeti
- Možnost přenastavení ochranného krytu bez použití nástroje
- Aretace vřetene
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory
| Napětí akumulátoru | 18,0 V |
|---|---|
| Max. průměr kotouče | 125 mm |
| Počet otáček na prázdno | 10000 1/min |
| Rozměry dxšxv | 295 x 75 x 120 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 1,6 kg |
FLEX VC 2 L MC Hip 18.0-EC Kompaktní aku vysavač 1,5 l třída L
- Velmi kompaktní, šikovný a lehký vysavač s bederním pásem a popruhem pro mobilní použití. Díky kompaktním konstrukci se hodí do každého vozidla
- Postroj a bederní pás lze snadno sejmout po stisknutí tlačítka
- Vysoce výkonná turbína s vysokým výkonem sání a podtlakem. To znamená vynikající výsledek odsávání
- Manuálním spuštěním čištění filtru se uvolňuje uložený prach cíleným rázem vzduchu do filtrační patrony
- Optimalizované čištění a zvýšený stupeň naplnění kontejneru díky plochému skládanému filtru
- S kompaktní hadicí průměru 32 mm teleskopickou od 0,5 m po 2,5 m
- Držák ruční trubice zajišťuje uspořádání při přepravě
- Výkonný vysavač pro profesionální použití po montážních pracích, čištění motorových vozidel, atd. Jednoduché připojení FLEX-elektrického nářadí s FLEX-Clip systémem pro odsávání
- Ideální pro všechny montážní a úklidocé práce, osazování hmoždinek nebo kotev, broušení ploch
- Eco režim prodlužuje výdrž baterie až na 45 minut při maximálním podtlaku 15 400 Pa, výdrž baterie v režimu boost je 22 minut
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
| Napětí akumulátoru | 18,0 V |
|---|---|
| Průtok vzduchu vysavače | 1200 l/min |
| Max. podtlak | 15700 Pa |
| Plocha filtru | 1250 cm² |
| Objem nádoby | 1,5 L |
| Délka hadice | 2,5 m |
| Rozměry dxšxv | 340 x 135 x 290 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 2,0 kg |
Obsah dodávky:
1x L 125 18.0-EC LD
1x nabíječka CA 18.0
2x akumulátor Li-Ion AP 18,0/5,0 Ah
1x ochranný kryt broušení Ø 125 mm
1x upínací příruba
1x upínací matice
1x povolovací klíč
1x boční rukojeť M10
1x přepravní kufřík
1x FLEX VC 2 L MC Hip 18.0-EC














