Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX L 1603 VR Rotační bruska
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX L 1603 VR Rotační bruskado 3 dnů11 483 Kč/ ks9 490 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX L 1603 VR Rotační bruska
- Ideální pro leštění a broušení minerálních povrchů, k čištění a leštění kovových povrchů a také pro použití s drátěnými kartáči a vláknitými kotouči
- Mikroprocesorová elektronika s pozvolným rozběhem, ochranou proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, kontrolou teploty, ochranou proti přetížení, CDC-elektronikou pro udržování konstantních otáček
- Elektronika: předvolba otáček ve 6 stupních
- Anti-Kickback - vypne motor při zablokování kotouče
- Držadlový kryt přímo nad nástrojem umožňuje precizní vedení stroje
- Tlumený unašeč pro brusné a lešticí aplikace
- Aretace vřetene
| Příkon | 1600 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Max. průměr kotouče | 125 mm |
| Počet otáček na prázdno | 1400 - 3900 1/min |
| Upnutí nástroje rotační brusky | M 14 |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost | 2,0 kg |
- 1× Unášecí talíř na suchý zip tlumený M 14 (350737)
- 1× Držadlo (450774)
Zboží zařazeno v kategoriích









