Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX L 1606 VR, 1600 W úhlová bruska 125 mm
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX L 1606 VR, 1600 W úhlová bruska 125 mmdo 3 dnů9 668 Kč/ ks7 990 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX L 1606 VR, 1600 W úhlová bruska 125 mm
- Motor: vysoce zatížitelný, s širokým rozsahem a vysokým výkonem
- Mikroprocesorová elektronika s pozvolným rozběhem, ochranou proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, kontrolou teploty, ochranou proti přetížení, CDC-elektronikou pro udržování konstantních otáček
- Elektronika: předvolba otáček ve 6 stupních
- Anti-Kickback - vypne motor při zablokování kotouče
- Držadlový kryt přímo nad nástrojem umožňuje precizní vedení stroje
- Aretace vřetene
- Ochranný kryt broušení s přídavným klipem pro řezání
| Příkon | 1600 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Max. průměr kotouče | 125 mm |
| Počet otáček na prázdno | 2400 - 6800 1/min |
| Upnutí nástroje úhlové brusky | M 14 |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost | 2,0 kg |
- 1× Ochranný kryt pro broušení (436860)
- 1× Klip k ochrannému krytu pro brusky (534108)
- 1× Upínací příruba (335282)
- 1× Držadlo (450774)
- 1× Čelní klíč (100110)
- 1× Upínací matice, M 14 (534344)
Zboží zařazeno v kategoriích









