Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX L 26-6 230 TK-S + Diamantjet 2600 W úhlová bruska 230 mm
- Novinka
- Akce

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX L 26-6 230 TK-S + Diamantjet 2600 W úhlová bruska 230 mmSkladem7 853 Kč/ ks6 490 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX L 26-6 230 TK-S + Diamantjet 2600 W úhlová bruska 230 mm
- Možnost přenastavení ochranného krytu bez použití nástroje
- Motor: vysoce zatížitelný, s širokým rozsahem a vysokým výkonem
- Aretace vřetene
- SoftVib - rukojeť redukující vibrace, montovatelná ve třech polohách
- Anti-Kickback - vypne motor při zablokování kotouče
- Robustní kryt motoru i převodovky. Stabilní a robustní ocelový převod, uložení hřídele chráněno kovovým krytem, zvyšující spolehlivost a životnost
- Odnímatelný kryt na jednoduchou výměnu uhlíků
- Zadní štíhlá rukojeť s měkčenou vložkou pro bezpečné uchopení. Rukojeť je do leva i do prava otočná o 90° pro optimální pozici při práci
- Mikroprocesorová elektronika s pozvolným rozběhem, ochranou proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, ochranou proti přetížení, CDC-elektronikou pro udržování konstantních otáček
- Omezení vibrací díky vložce pohlcující vibrace mezi motorem a zadním držadlem.
- Ochranný kryt pro řezání (389.625) nebo víčko ochranného krytu (446.068) jako možné příslušenství
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 2600 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 1800 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Max. průměr kotouče | 230 mm |
| Počet otáček na prázdno | 6500 1/min |
| Upnutí nástroje úhlové brusky | M 14 |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost | 6,35 kg |
balení obsahuje:
1x L 26-6 230 TK-S úhlová bruska
1x přepravní kufřík
1x rychloupínací matice SDS-Clic M 14
1x diamantový řezací kotouč na beton Ø 230 mm
Zboží zařazeno v kategoriích













