Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX LBE 20-8 125-EC INOX Úhlová bruska 2000 W s regulací otáček pro ušlechtilou ocel a legované oceli s bezuhlíkovým motorem 125 mm
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
FLEX LBE 20-8 125-EC INOX Úhlová bruska 2000 W s regulací otáček pro ušlechtilou ocel a legované oceli s bezuhlíkovým motorem 125 mmdo 3 dnů9 668 Kč/ ks7 990 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX LBE 20-8 125-EC INOX Úhlová bruska 2000 W s regulací otáček pro ušlechtilou ocel a legované oceli s bezuhlíkovým motorem 125 mm
- Speciální pohon: speciální uzpůsobení pohonu pro vysoký točivý moment ve střední a nižší oblasti otáček. Zabraňuje zabarvení do modraa deformacím vytvářením vysokých teplot
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Mikroprocesorová elektronika s pozvolným rozběhem, ochranou proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, kontrolou teploty, ochranou proti přetížení, CDC-elektronikou pro udržování konstantních otáček
- Variabilní otáčky, nastavitelné v krocích 1-6 s displejem Power LED.
- Anti-Kickback - vypne motor při zablokování kotouče
- S mechanickou brzdou, zastaví nástroj během 3,5 sekund
- Perfektní ochrana před prachem díky snímatelné kovové ochranné mřížce
- Stíhlá rukojeť pro perfektní držení
- Aretace vřetene
- Posuvný spínač s aretací
- Rukojeť SoftVib pro značné snížení vibrací
- Ochranný kryt broušení s přídavným klipem pro řezání
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 2000 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 1500 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Max. průměr kotouče | 125 mm |
| Počet otáček na prázdno | 3000 - 7800 1/min |
| Upnutí nástroje úhlové brusky | M 14 |
| Obvod uchopení | 205 mm |
| Délka kabelu | 4 m |
| Typ kabelu | Červená zástrčka |
| Rozměry dxšxv | 350 x 75 x 105 mm |
| Hmotnost | 2,75 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× Ochranný kryt pro broušení (436860)
- 1× Klip k ochrannému krytu pro brusky (534108)
- 1× Rukojeť SoftVib (530903)
- 1× Upínací příruba (335282)
- 1× Upínací matice, M 14 (100080)
- 1× Čelní klíč (100110)
Zboží zařazeno v kategoriích












