- Mikroprocesorová elektronika: s konstantním udržováním otáček, pomalým rozběhem, ochranou proti přetížení a kontrolou teploty
- Spolehlivý vysoce výkonný motor s 1800 W s dostatečnou rezervou
- Odsávání prachu: chrání před abrazivním prachem, redukuje opotřebení kotoučů, zabraňuje ucpání pórů v betonu před následným nanášením nových vrstev
- Aretace vřetene, zapuštěné tlačítko aretace na ochranu před nechtěným dotekem
- S přídavným, plynule nastavitelným, ergonomickým držadlem se sníženými vibracem pro optimální ovládání a vedení stroje
- Ochranný kryt: s výkyvným segmentem na broušení až ke stěně a výškově nastavitelný pro uzpůsobení dle výšky kotouče pro optimální odsávání prachu
- Adaptér pro FLEX-clip systém obsažen v dodávce
- Průměr 150 mm ideální pro opracování podlah a stěn
- Brusný talíř na abrazivní materiály. Na odstranění přebytků betonu po sejmutí bednění na čerstvě betonovaných plochách, minerálních lepidel, omítek, malt, abrazivního pískovce, vápence, šamotu, asfaltu.
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 1750 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 1200 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Průměr kotouče | 150 mm |
| Počet otáček na prázdno | 7000 1/min |
| Upnutí nástroje sanační brusky | M 14 |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 495 x 190 x 86 mm |
| Hmotnost | 4,3 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× E-Jet D150 22,2 (418927) Diamantový brusný talíř Estrich-Jet
- 1× SG-R D150 SE (419176) Odsávací kryt s otočným okrajovým segmentem
- 3× Držák kabelu, 1 ks (252188)
- 1× Klíč na vnitřní šestihran, SW 4 (102229)
- 1× Upínací matice, M 14 (100080)
- 1× Čelní klíč, 35x5 zalomený (392537)
- 1× TK-S L230/LD180/LD150 (444391) Přepravní kufřík
- 1× Rámová rukojeť














