Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
- Úvod
- SÍŤOVÉ NÁŘADÍ 230V
- Sanační stroje
- FLEX LD 24-6 180, Kit E-Jet, Sanační bruska na plochy, 180 mm
FLEX LD 24-6 180, Kit E-Jet, Sanační bruska na plochy, 180 mm

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX LD 24-6 180, Kit E-Jet, Sanační bruska na plochy, 180 mmdo 3 dnů25 640 Kč/ ks21 190 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX LD 24-6 180, Kit E-Jet, Sanační bruska na plochy, 180 mm
- Elastický gumový odsávací kroužek s kovovým lemem, který má dlouhou životnost: klouže plynule po povrchu, chrání před prachem a vymršťovanými kamínky
- Odsávání prachu: chrání před abrazivním prachem, redukuje opotřebení kotoučů, zabraňuje ucpání pórů v betonu před následným nanášením nových vrstev
- Omezení rozběhového proudu: pro bezpečné spouštění bez přetížení elektrické sítě
- Ochrana proti opětovnému spuštění po výpadku proudu
- Odsávací kryty: s výškovým nastavením
- Odsávací hubice: 32 mm vnější Ø
- Aretace vřetene
- Velice vhodné pro větší plochy
- Optimální vedení díky zadní rukojeti
- S přídavným, plynule nastavitelným, ergonomickým držadlem se sníženými vibracem pro optimální ovládání a vedení stroje
- Sací hadice/adaptér nejsou obsaženy v základním vybavení
- Vhodné jsou brusné talíře konstrukční výšky 22 mm až 28 mm
- Brusný talíř na abrazivní materiály. Na odstranění přebytků betonu po sejmutí bednění na čerstvě betonovaných plochách, minerálních lepidel, omítek, malt, abrazivního pískovce, vápence, šamotu, asfaltu.
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 2400 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 1450 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Průměr kotouče | 180 mm |
| Počet otáček na prázdno | 6500 1/min |
| Upnutí nástroje sanační brusky | M 14 |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 570 x 240 x 140 mm |
| Hmotnost | 6,6 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× E-Jet D180 22,2 (359408) Diamantový brusný talíř Estrich-Jet
- 1× SG D180 LD (421154) Ochranný kryt s gumovým odsávacím kroužkem
- 1× SAD-C 32 AS (445142) Adaptér
- 1× Upínací matice, M 14 (100080)
- 1× Upínací příruba, SW 17 (191604)
- 3× Držák kabelu, 1 ks (302538)
- 1× Klíč na vnitřní šestihrany, SW 6 (256832)
- 1× Čelní klíč, 35x5 zalomený (392537)
- 1× TK-S L230/LD180/LD150 (444391) Přepravní kufřík
- 1× Rámová rukojeť
Zboží zařazeno v kategoriích















