- Mikroprocesorová elektronika s pozvolným rozběhem, ochranou proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, kontrolou teploty, ochranou proti přetížení, CDC-elektronikou pro udržování konstantních otáček
- Spolehlivý vysoce výkonný motor s 1600 W s dostatečnou rezervou
- Odsávání prachu: chrání před nepříjemným prachem, snižuje opotřebení kotoučů, udržuje póry betonu pro nové vrstvy otevřené.
- Anti-Kickback - vypne motor při zablokování kotouče
- Ochranný kryt: s výkyvným segmentem na broušení až ke stěně a výškově nastavitelný pro uzpůsobení dle výšky kotouče pro optimální odsávání prachu
- S přídavným, plynule nastavitelným, ergonomickým držadlem se sníženými vibracem pro optimální ovládání a vedení stroje
- Pro pevné připojení hadice. FLEX Clip-spojkou pro Ø 32 mm koncovku je obsažen v základním vybavení
- Aretace vřetene, zapuštěné tlačítko aretace na ochranu před nechtěným dotekem
- Variabilní otáčky pro minimalizaci prachu při převisu nástroje, pro lepší kontrolu jemnějšího opracování s menším tlakem, např. v oblasti rohů a při finálních úpravách povrchů
- Ideálně vhodné pro opracování stěn, stropů a podlah. Efektivní a hospodárná práce díky optimálnímu odladění stroje a snímacího talíře
- Brusný talíř na abrazivní materiály. Na odstranění přebytků betonu po sejmutí bednění na čerstvě betonovaných plochách, minerálních lepidel, omítek, malt, abrazivního pískovce, vápence, šamotu, asfaltu.
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 1600 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 950 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Průměr kotouče | 125 mm |
| Počet otáček na prázdno | 4500 - 7800 1/min |
| Upnutí nástroje sanační brusky | M 14 |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost | 3,1 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× E-Jet D125 22,2 (359394) Diamantový brusný talíř Estrich-Jet
- 1× SG-R D125 LD (498475) Odsávací kryt s otočným okrajovým segmentem
- 3× Držák kabelu, 1 ks (252188)
- 1× Klíč na vnitřní šestihran, SW 4 (102229)
- 1× Čelní klíč, 35x5 zalomený (392537)
- 1× TK-L 238 (414093) Přepravní kufr L-BOXX®
- 1× TKE LD 15-10 125 (414131) Vložka do kufříku
- 1× Rámová rukojeť














