Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
- Úvod
- SÍŤOVÉ NÁŘADÍ 230V
- Ostatní stroje
- FLEX LST 1503 VR, Štokovaci stroj na schody
FLEX LST 1503 VR, Štokovaci stroj na schody

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX LST 1503 VR, Štokovaci stroj na schodydo 3 dnů33 868 Kč/ ks27 990 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX LST 1503 VR, Štokovaci stroj
- Mikroprocesorová elektronika: s předvolbou otáček a udržováním konstantních otáček, pozvolným rozběhem, ochranou proti přetížení
- Pracovní šíře nastavitelná: ve 3 stupních cca 40 mm až po cca 92 mm
- Boční doraz: plynule nastavitelný pro přesnou práci podél hrany kamene
- Odsávání prachu: pro použití také v obytných budovách
- Stroj, osazený 60 agresivními tvrdokovovými špicemi provádí zdrsňovací práce rychle a precizněě
- Rotující hlava nástroje je uložena na gumovém bloku, tím se redukuje hluk, vibrace a zvyšuje se životnost
- Držadlový kryt přímo nad nástrojem umožňuje precizní vedení stroje
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 1200 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 700 W |
| Napětí | 230 V |
| Pracovní šířka | 40-92 mm |
| Počet otáček na prázdno | 800 - 2400 1/min |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 350 x 140 x 160 mm |
| Hmotnost | 5,9 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× Zarážka komplet (259193)
- 1× Klíč na vnitřní šestihrany, SW 5 (115460)
- 1× SAD D32 WS/WSK (340790) Speciální adaptér
- 1× SHV-C 32x0,5m (296953) Prodloužení sací hadice
Zboží zařazeno v kategoriích









