Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
- Úvod
- SÍŤOVÉ NÁŘADÍ 230V
- Leštičky za mokra
- FLEX LW 1202 N, 1600 W leštička za mokra na kámen se zástrčkou pro dělící trafo, 130 mm
FLEX LW 1202 N, 1600 W leštička za mokra na kámen se zástrčkou pro dělící trafo, 130 mm

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX LW 1202 N, 1600 W leštička za mokra na kámen se zástrčkou pro dělící trafo, 130 mmdo 3 dnů17 533 Kč/ ks14 490 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX LW 1202 N, 1600 W leštička za mokra na kámen se zástrčkou pro dělící trafo, 130 mm
- Speciální zástrčka: možno připojení pouze do oddělovacího trafa. Z bezpečnostních důvodů možnost provozu pouze s oddělovacím trafem FLEX TT 2000
- Přívod vody pod brusný nástroj: pro opracování žuly a mramoru za mokra
- Mosazná rychlospojka pro jednoduché připojení hadice na vodu
- Hřídel s keramickým povlakem pro optimální ochranu před opotřebením a oxidací
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 1600 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 1030 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Počet otáček na prázdno | 1750 1/min |
| Upnutí mokrého nástroje | M 14 |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 550 x 150 x 190 mm |
| Hmotnost | 4,8 kg
|
OBSAH DODÁVKY
- 1× GB-L M14 AL (258639)
- 1× Jednostranný klíč, SW 17 (106461)
Zboží zařazeno v kategoriích









