Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
- Úvod
- SÍŤOVÉ NÁŘADÍ 230V
- Míchadla
- FLEX MXE 1000 + WR2 120, 1010 Wattů 1-rychlostní míchadlo s regulací ve spínači
FLEX MXE 1000 + WR2 120, 1010 Wattů 1-rychlostní míchadlo s regulací ve spínači

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX MXE 1000 + WR2 120, 1010 Wattů 1-rychlostní míchadlo s regulací ve spínačiNa objednávku5 796 Kč/ ks4 790 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX MXE 1000 + WR2 120, 1010 Wattů 1-rychlostní míchadlo s regulací ve spínači
- Robustní jednostupňová převodovka: silně dimenzovaná a s převodem, optimalizovaným pro vysoký točivý moment
- Celovlnná elektronika: s pozvolným rozběhem, kontrolou teploty, ochranou proti přetížení a plynulou regulací otáček pomocí zrychlovacího spínače - pro kontrolovatelný rozběh na optimální rychlost míchání. Výkonná v celém rozsahu otáček
- Vypínač s aretací a ochranou proti nechtěnému rozběhu. Ideální pro stacionární použití v míchacím centru.
- Flexibilní gumový kryt vypínače chrání před znečištěním. Žádné poruchy funkčnosti kvůli zalepeným vypínačům
- Ergonomické rukojeti: malá hmotnost, ideální tvar pro pohodlné a komfortní použití bez způsobení únavy
- Čtyři ochranné gumové krytky nabízejí bezpečné uložení při přepravě a zajišťují ochranu proti poškozením nárazem na stavbě
- Ochranný kryt motoru s labyrintovým vstupem chladícího vzduchu chrání proti dešťové vodě
- Použitelné pro míchání do 40 kg
- Osvědčené standartní míchadlo je ideální pro uživatele, kteří pracují převážně s nízkými otáčkami
- Pomocí míchací tyče WR2 pro míchaný materiál: pastovitý až tuhý. Lepidla na spáry, mezi dlaždice, vyrovnávací hmoty, lepidla, hotové omítky, ...
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 1010 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 550 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Max. průměr míchacího koše | 120 mm |
| Upnutí nástroje míchadla | M 14 |
| Počet otáček na prázdno 1.rychlost | 0 - 780 1/min |
| Průměr upínacího krčku | 53 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 405 x 215 x 340 mm |
| Hmotnost | 4,5 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× WR2 120x600 M14 (368881) Spirálový míchací koš WR2
- 1× Klíč, jednostranný SW19 MXE (439967)
- 1× Klíč, jednostranný SW22 MXE (439975)
Zboží zařazeno v kategoriích











